Сходи ELKOP VHR P 3x15 905 см
ELKOP VHR P 3x15 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELKOP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELKOP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELKOP VHR P 3x15 905 см
Усі ціни 6 →Драбина ELKOP VHR Profi 3x15 алюмінієва, 3 секції, 15 ступенів (38185) 381 | 18 203 грн. |
Драбина ELKOP VHR Profi 3x15 алюмінієва, 3 секції, 15 ступенів | 18 200 грн. |
Драбина трисекційна розкладна ELKOP VHR P 3x15 сходинок | 18 204 грн. |
Драбина універсальна Elkop VHR Profi 3x15 38185 | 18 204 грн. |
Драбина Elkop VHR Profi 3x15 | 18 204 грн. |
Драбина ELKOP 3-секц. розкл. 3*15сх. 4,0-9,45м VHR P мет.розтяжка VHR Р 3* | 17 294 грн. |
Модификації ELKOP VHR P 3x15
Ціни на ELKOP VHR P 3x15 |
---|---|---|---|---|
ELKOP VHR P 3x13 758 см | від 14 238 грн. | 6 пропозицій | ||
ELKOP VHR P 3x14 832 см | від 11 000 грн. | 5 пропозицій | ||
ELKOP VHR P 3x15 905 см | від 17 294 грн. | 6 пропозицій | ||
ELKOP VHR P 3x16 978 см | від 18 412 грн. | 6 пропозицій | ||
ELKOP VHR P 3x17 1052 см | від 20 880 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →