Витяжка Faber Flexa NG HIP AM/X A90 нержавіюча сталь (315.0635.134)
Фото 3 |
Faber Flexa NG HIP AM/X A90 нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Flexa NG HIP AM/X A90 нержавіюча сталь
Усі ціни 35 →Faber Faber Flexa Ng Hip Am A90 | 5 977 грн. |
Кухонна витяжка Faber Flexa Ng Hip Am A90 315.0635.134 | 5 629 грн. |
Витяжка Faber Flexa Ng Hip Am A90 Silver 315.0635.134 | 5 906 грн. |
Витяжка вбудована Faber Flexa Ng Hip Am A90 (315.0635.134) | 5 977 грн. |
FABER FLEXA NG HIP AM A90 (315.0635.134) | 5 652 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →