Витяжка Faber Inca Smart C LG A70 нержавіюча сталь
Faber Inca Smart C LG A70 нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Inca Smart C LG A70 нержавіюча сталь
Усі ціни 54 →Faber Faber Inka Smart C LG A70, светло серый | 3 870 грн. |
Кухонна витяжка Faber Inka Smart C Lg A70 305.0599.306 | 3 689 грн. |
Витяжка Faber Inka Smart Lg A70, Silver 305.0599.306 | 3 954 грн. |
Витяжка FABER Inka Smart C Lg A70, Silver (305.0599.306) | 3 954 грн. |
Витяжка вбудована Faber Inka Smart C LG A70 (305.0599.306) | 3 870 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →