Витяжка Faber Daisy EG6 BK A80 чорний (110.0371.515)
Faber Daisy EG6 BK A80 чорний білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Daisy EG6 BK A80 чорний
Витяжка похила Faber Daisy EG6 BK A80 (110.0371.515) | 13 353 грн. |
Витяжка Faber DAISY EG6 BK A80 (110.0371.515) DAISY EG6 BK A80 (110.0371.5 | 10 617 грн. |
Витяжка похила Faber DAISY EG6 BK A80 (110.0371.515) | 10 497 грн. |
Витяжка похила Faber DAISY EG6 BK A80 (110.0371.515) | 11 967 грн. |
Модификації Faber Daisy EG6 BK A80
Ціни на Faber Daisy EG6 BK A80 |
---|---|---|---|---|
Faber Daisy EG6 WH A80 білий | від 13 617 грн. | 5 пропозицій | ||
Faber Daisy EG6 BK A80 чорний | від 10 497 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →