Витяжка Cata GC Dual 45 WH білий (02130201)
Фото 3 |
Cata GC Dual 45 WH білий білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cata 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cata.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cata GC Dual 45 WH білий
Усі ціни 13 →Cata Cata GC Dual 45 WH | 13 999 грн. |
Витяжка Cata GC DUAL 45 WH | 13 999 грн. |
CATA GC DUAL 45 WH | 11 763 грн. |
CATA GC DUAL 45 WH | 11 704 грн. |
Кухонная вытяжка Cata GC DUAL 45 WH | 13 999 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Cata GC Dual 45 WH
Ціни на Cata GC Dual 45 WH |
---|---|---|---|---|
Cata GC Dual 45 WH білий | від 11 645 грн. | 13 пропозицій | ||
Cata GC Dual 45 BK чорний | від 11 645 грн. | 37 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →