Зимова шина Falken Eurowinter VAN01 205/65 R16C 107T
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Falken Eurowinter VAN01 205/65 R16C 107T 205/65 R16 107 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken Eurowinter VAN01 205/65 R16C 107T
Усі ціни 10 →Falken Eurowinter Van01 205/65 R16C 107/105T | 3 520 грн. |
Зимние шины Falken Eurowinter Van01 205/65 R16C 107/105T 1000959147 | 5 183 грн. |
Falken Eurowinter Van01 205/65 R16C 107/105T | 3 833 грн. |
Шини Falken Eurowinter Van01 205/65 R16C 107/105T | 5 830 грн. |
Falken EUROWinter G VAN01 205/65 R16C 107/105T | 5 512 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Falken Eurowinter VAN01 205/65 R16C 107T
Ціни на Falken Eurowinter VAN01 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Falken Eurowinter VAN01 205/65 R16C 107T | від 3 520 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →