Літня шина Falken Ziex ZE-310 185/65 R14 86H
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Falken Ziex ZE-310 185/65 R14 86H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken Ziex ZE-310 185/65 R14 86H
Falken Ziex ZE-310EC 185/65 R14 86H | 3 193 грн. |
Falken ZIEX ZE310 EC 185/65 R14 86H | 3 864 грн. |
Falken Ziex Ze310 Ecorun 185/65 R14 86H 330498 | 2 738 грн. |
FALKEN ZIEX ZE310 EC 185/65 R14 86H DOT2022 | 2 721 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →