Літня шина Falken Ziex ZE-914 215/55 R17 94V
Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Falken Ziex ZE-914 215/55 R17 94V 215/55 R17 94 V 215/55 R17 94 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Falken 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Falken.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Falken Ziex ZE-914 215/55 R17 94V
Усі ціни 29 →Шина Falken Ziex ZE914A Ecorun 215/55 R17 94V | 3 831 грн. |
Falken Ziex ZE914A Ecorun 215/55 R17 94V | 4 015 грн. |
Falken Ziex ZE914A Ecorun 215/55 R17 94V | 4 040 грн. |
Falken Ziex ZE914A Ecorun 215/55 R17 94V | 3 922 грн. |
Falken Ziex ZE-914A Ecorun 215/55 R17 94V | 4 148 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Falken Ziex ZE-914 215/55 R17 94V
Ціни на Falken Ziex ZE-914 215/55 R17 94V |
---|---|---|---|---|
Falken Ziex ZE-914 215/55 R17 94V | від 3 831 грн. | 29 пропозицій | ||
Falken Ziex ZE-914 215/55 R17 94W | від 3 300 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →