Вудилище Favorite Impulse NEW IMP-892L-T (1693.04.94)
Favorite Impulse NEW IMP-892L-T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite Impulse NEW IMP-892L-T
Усі ціни 21 →Спининговое удилище Favorite Impulse New IMPA-892L-T 2.71m 3-12g Fast | 5 421 грн. |
Спиннинг Favorite Impulse IMPA-892L-T 2.71m 3-12g Fast (1693.04.94) | 5 420 грн. |
Вудилище Favorite Impulse NEW IMP-892L-T 2.71m 3-12g Fast (1693.04.94) | 5 420 грн. |
Удилище Favorite Impulse NEW IMP-892L-T 2.71m 3-12g Fast (1693.04.94) 1693 | 5 420 грн. |
Вудилище Favorite Impulse NEW IMP-892L-T 2.71m 3-12g Fast (1693.04.94) 169 | 5 420 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →