Вудилище Favorite Skyline SKYA-902L (16930476)
Favorite Skyline SKYA-902L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Favorite 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Favorite.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Favorite Skyline SKYA-902L
Усі ціни 24 →Спининговое удилище Favorite Skyline New SKYA-902L 2.70m 3-14g Ex.Fast | 5 471 грн. |
Спиннинг Favorite Skyline SKYA-902L 2.70m 3-14g Ex.Fast (1693.04.76) | 5 470 грн. |
Вудилище Favorite Skyline NEW SKYA-902L 2.70m 3-12g Ex.Fast (1693.04.76) | 5 470 грн. |
Удилище Favorite Skyline NEW SKYA-902L 2.70m 3-12g Ex.Fast (1693.04.76) 16 | 5 470 грн. |
Вудилище Favorite Skyline NEW SKYA-902L 2.70m 3-12g Ex.Fast (1693.04.76) 1 | 5 470 грн. |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →