Змішувач Fiore Katana 77CR7550
Fiore Katana 77CR7550 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiore 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiore.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiore Katana 77CR7550
ЗМІШУВАЧ ДЛЯ ВАННИ FIORE KATANA З ручним душем шланг і ДЕРЖАТЕЛЕМ ХРОМ 77C | 6 596 грн. |
Змішувач для ванни Fiore Katana, з душовим гарнитуром (089222) | 5 277 грн. |
ЗМІШУВАЧ ДЛЯ ВАННИ FIORE KATANA З РУЧНИМ ДУШЕМ ШЛАНГОМ І ТРИМАЧЕМ ХРОМ 77C | 6 596 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →