Варильна поверхня Franke FHSM 604 4G ON E чорний (106.0670.100)
Franke FHSM 604 4G ON E чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke FHSM 604 4G ON E чорний
Газовая варочная поверхность Franke Smart FHSM 604 4G ON E (106.0670.100) | 13 944 грн. |
Варильна поверхня газова Franke FHSM 604 4G ON онікс 106.0670.100 | 14 658 грн. |
Franke FHSM 604 4G ON E 106.0670.100 оникс | 14 276 грн. |
Модификації Franke FHSM 604 4G ON E
Ціни на Franke FHSM 604 4G ON E |
---|---|---|---|---|
Franke FHSM 604 4G OA E бежевий | від 9 744 грн. | 3 пропозиції | ||
Franke FHSM 604 4G GF E графіт | від 9 600 грн. | 1 пропозиція | ||
Franke FHSM 604 4G ON E чорний | від 13 944 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →