Кухонна мийка Franke Smart SRX 210-40 127.0703.298 430х510
Фото 5 |
Franke Smart SRX 210-40 127.0703.298 430х510530х510 |
|
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Smart SRX 210-40 127.0703.298 430х510
Усі ціни 16 →Franke Franke Smart SRX 210-40 TL (127.0703.298) 127.0703.298 | 6 106 грн. |
Кухонная мойка Franke Smart SRX 210-40 TL (127.0703.298) нержавеющая сталь | 5 964 грн. |
Franke Smart SRX 210-40 | 6 519 грн. |
Кухонна мийка Franke Smart SRX 210-40 TL (127.0703.298) 127.0703.298 | 6 471 грн. |
Кухонна мийка Franke SRX 210-40 TL (вкл.вент 3 1/2\ + сиф.) - 127.0703.298 | 6 106 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Franke Smart SRX 210-40 127.0703.298
Ціни на Franke Smart SRX 210-40 127.0703.298 |
---|---|---|---|---|
Franke Smart SRX 210-40 127.0703.298 430х510 | від 5 299 грн. | 16 пропозицій | ||
Franke Smart SRX 210-50 127.0703.299 530х510 | від 6 199 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →