Кухонна мийка Franke Smart SRX 210-50 127.0703.299 530х510
Фото 5 |
Franke Smart SRX 210-50 127.0703.299 430х510530х510 |
|
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Smart SRX 210-50 127.0703.299 530х510
Усі ціни 15 →Franke Franke Smart SRX 210-50 TL (127.0703.299) 127.0703.299 | 7 267 грн. |
Кухонная мойка Franke Smart SRX 210-50 TL (127.0703.299) нержавеющая сталь | 7 098 грн. |
Franke Smart SRX 210-50 | 6 929 грн. |
Кухонна мийка Franke Smart SRX 210-50 TL (127.0703.299) 127.0703.299 | 7 663 грн. |
Кухонна мийка Franke SRX 210-50 TL (вкл.вент 3 1/2\ + сиф.) - 127.0703.299 | 6 541 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Franke Smart SRX 210-50 127.0703.299
Ціни на Franke Smart SRX 210-50 127.0703.299 |
---|---|---|---|---|
Franke Smart SRX 210-40 127.0703.298 430х510 | від 5 299 грн. | 15 пропозицій | ||
Franke Smart SRX 210-50 127.0703.299 530х510 | від 6 199 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →