Кухонна мийка Franke Ronda ROG 611 114.0028.645 770x500
Фото 12 |
Franke Ronda ROG 611 114.0028.645 620x500770x500 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Купити Franke Ronda ROG 611 114.0028.645 770x500
Усі ціни 94 →Кухонна мийка Franke Ronda Rog 611 онікс 114.0668.599 | 6 720 грн. |
Franke Franke Pamira ROG 611 114.0254.780 (фрагранит) | 6 880 грн. |
Кухонная мойка Franke Ronda ROG 611 (114.0668.599) гранитная - врезная - о | 6 720 грн. |
Franke RONDA ROG 611 | 6 560 грн. |
Кухонна мийка Franke ROG 611 бежевий (114.0254.780) 114.0254.780 | 6 880 грн. |
1 0 2 1 |
Якось не думала, що однією з найдорожчих позицій на моїй новій кухні стане мийка. Як я собі обновку уявляла? Якась металева чаша із нержавіючої сталі, з отвором для встановлення змішувача. Але при розробці проєкту кухні мені порадили вибрати не звичайне миття. а гранітну. І після знайомства із її особливостями я погодилася. На вигляд вона не дуже вражає, та й не повинен сильно вражати бежевого кольору камінь. Але, насправді, це не камінь, а принципово новий, композиційний матеріал - фраграніт. По суті, це суміш дрібно подрібненого німецького граніту, частка якого становить близько 80% і спеціальних полімерів. В результаті виходить матеріал, який твердий як граніт (а це, виявляється, один з найтвердіших природних каменів) і стійкий до ударів як якісний пластик. Це дуже вдалий за своїми властивостями матеріал, який чудово підходить саме для виготовлення мийок. Виглядає він теж добре, як і миється. Ледве не забула, він ще й має властивості вбивати різні бактерії, що для кухні, на мій погляд, дуже важливо. Чи не боїться побутової хімії. У комплекті була потрібна сантехнічна фурнітура, не питайте якась, я мало в цьому розумію. Все-таки я трохи прорахувалась з розмірами. Мийка вийшла зовсім невелика і крім стопки тарілок у неї вже більше нічого не міститься. Але зате виглядає дуже акуратно)) |
А запаху, коли виливаєш гарячу воду, ніхто не помітив? Загалом легко доглядати, приємно, не видно подряпин як на нержавійці Всі Не виявила крім обережності з гарячою водою і здається, що іноді запах, але може причина не в мийці. |
Побутова техніка від швейцарської компанії Franke характеризується презентабельним виглядом і високою якістю, тому призові місця на міжнародних виставках займає не випадково. Ronda ROG 611 — компактна, міцна мийка для невеликих кухоньза ціною близько $160.
Зовнішня привабливість
Модель овальної форми вбудовується в стільницю, тому важливо, щоб вона поєднувалася з нею за кольором. Зробити це легко, оскільки Ronda ROG 611 випускається в 7 варіантах: білий, бежевий, слонова кістка, пісочний, графіт, чорний і коричневий.
Робоча поверхня виробу становить 770х500 мм. Основну частину займає чаша діаметром 410 мм, але вистачає місця і для крила. На ньому можна вільно розмістити велику каструлю або стопку тарілок і склянок.
Функціонал вироби
Чаша хоч і невелика, але досить глибока — 195 мм, зручно мити в ній як ємну посуд, так і овочі. Конструкція крила рифлена з напрямними в бік чаші, тому вода стікає в неї безперешкодно.
Мийка обладнана клапаном-автоматом, опускати руку в воду, щоб відкрити злив, не потрібно. Досить повернути перемикач або натиснути на кнопку, встановлену на поверхні мийки. При монтажі вироби важливо врахувати, що ширина підстілля повинна бути не менше 450 мм
Ronda ROG 611 — хороша мийка для невеликих кухонь, прослужить багато років і не доставить проблем по догляду.
Модификації Franke Ronda ROG 611 114.0028.645
Ціни на Franke Ronda ROG 611 114.0028.645 |
---|---|---|---|---|
Franke Ronda ROG 611-62 114.0198.278 620x500 | від 3 999 грн. | 115 пропозицій | ||
Franke Ronda ROG 611 114.0028.645 770x500 | від 3 340 грн. | 95 пропозицій |