Кухонна мийка Franke Urban UBG 610-50 114.0595.380 560x500
Фото 12 |
Franke Urban UBG 610-50 114.0595.380 560x500780x500 |
|
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Urban UBG 610-50 114.0595.380 560x500
Усі ціни 84 →Кухонна мийка Franke Urban UBG 610-56 чорний 114.0699.236 | 8 442 грн. |
Franke Franke Urban UBG 610-56 Black Edition (114.0699.236) 114.0699.236 | 8 643 грн. |
Кухонная мойка Franke Urban UBG 610-56 (114.0701.788) гранитная - врезная | 7 686 грн. |
Franke Urban UBG 610-56 | 8 774 грн. |
Кухонна мийка Franke UBG 610-56, чорний матовий (вкл. вент. 3 1/2\ + сиф.+ | 7 470 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Franke Urban UBG 610-50 114.0595.380
Ціни на Franke Urban UBG 610-50 114.0595.380 |
---|---|---|---|---|
Franke Urban UBG 610-50 114.0595.380 560x500 | від 6 777 грн. | 84 пропозиції | ||
Franke Urban UBG 610-78 114.0574.961 780x500 | від 5 264 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →