Кухонна мийка Franke Box BXX 210/110-50 127.0369.282 540x450
Фото 6 | Очікується у продажу від 15 164 до 20 958 грн. Тип монтажу: врізна накладна; врізна встик; під стільницю; Матеріал корпуса: нержавіюча сталь; Форма: прямокутна; Перелив; Комплектація: Мін. ширина шафи (мм): 600; Розміри робочої поверхні (мм): 540x450; Розміри основної чаші (мм): 500x410x200; Країна походження бренду: Швейцарія; |
Franke Box BXX 210/110-50 127.0369.282 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Franke Box BXX 210/110-50 127.0369.282
Ціни на Franke Box BXX 210/110-50 127.0369.282 |
---|---|---|---|---|
Franke Box BXX 210/110-34 127.0361.216 380x450 | від 13 418 грн. | 10 пропозицій | ||
Franke Box BXX 210/110-40 127.0369.215 440x450 | від 13 767 грн. | 11 пропозицій | ||
Franke Box BXX 210/110-45 127.0432.867 490x450 | від 13 500 грн. | 14 пропозицій | ||
Franke Box BXX 210/110-50 127.0369.282 540x450 | від 15 164 грн. | 13 пропозицій | ||
Franke Box BXX 210/110-54 127.0371.513 580x450 | від 15 962 грн. | 12 пропозицій | ||
Franke Box BXX 210/110-68 127.0369.284 725x450 | від 18 206 грн. | 14 пропозицій |