Кухонна мийка Franke Orion OID 611-78 114.0381.875 780x500
Фото 5 |
Franke Orion OID 611-78 114.0381.875 620x500780x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Orion OID 611-78 114.0381.875 780x500
Усі ціни 17 →Кухонная мойка Franke Orion OID 611-78 (143.0671.749) из тектонайта - врез | 4 284 грн. |
Franke Orion OID 611-78 | 5 248 грн. |
Кухонна мийка Franke OID 611-62 чорний (114.0498.008) 114.0498.008 | 5 203 грн. |
Мийка з сифоном тектонайт OID 611-78 цукру Franke 114.0381.875 | 3 729 грн. |
Кухонна мийка Franke Orion OID 611-78, бежевий (143.0671.749) 143.0671.749 | 4 284 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Franke Orion OID 611-78 114.0381.875
Ціни на Franke Orion OID 611-78 114.0381.875 |
---|---|---|---|---|
Franke Orion OID 611-62 114.0381.873 620x500 | від 3 498 грн. | 28 пропозицій | ||
Franke Orion OID 611-78 114.0381.875 780x500 | від 2 850 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →