Кухонна мийка Franke Acquario Line AEX 610-A 101.0199.089 860x510
Franke Acquario Line AEX 610-A 101.0199.089 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Acquario Line AEX 610-A 101.0199.089 860x510
Кухонна мийка Franke ACQUARIO LINE AEX 610 stal 101.0198.559 | 15 334 грн. |
Franke ACQUARIO LINE AEX 610 stal 101.0198.559 | 14 960 грн. |
Franke ACQUARIO LINE AEX 610 stal 101.0198.559 | 15 334 грн. |
Кухонная мойка Franke Acquario Line AEX 610-A (101.0199.089) | 20 064 грн. |
Franke ACQUARIO LINE AEX 610 stal 101.0198.559 | 15 708 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →