Кухонна мийка Franke Kubus 2 KNG 110-62 125.0517.098 760x460
Фото 9 |
Franke Kubus 2 KNG 110-62 125.0517.098 |
|
Мийка має антибактеріальне покриття
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Kubus 2 KNG 110-62 125.0517.098 760x460
Усі ціни 59 →Кухонна мийка Franke KNG 125.0517.098 | 21 672 грн. |
Кухонная мойка Franke KUBUS 2 KNG 110-62 (125.0517.059) гранитная - монтаж | 23 226 грн. |
Franke Kubus 2 KNG 110-62 | 22 673 грн. |
Franke KNG 110-62 (125.0631.519) чёрный матовый | 23 779 грн. |
Мойка кухонная Franke KNG 110-62 125.0517.098 | 19 104 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →