Кухонна мийка Franke Maris MRK 611-62 124.0335.680 620x510
Фото 7 |
Franke Maris MRK 611-62 124.0335.680 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Maris MRK 611-62 124.0335.680 620x510
Усі ціни 18 →Franke Maris MRK 611-62 | 32 267 грн. |
Кухонна мийка Franke Maris MRK 611-62 Onyx 124.0379.958 | 36 203 грн. |
Franke Maris MRK 611-62 Onyx 124.0379.958 | 35 320 грн. |
Franke Maris MRK 611-62 Onyx 124.0379.958 | 36 203 грн. |
Кухонна мийка Franke Maris MRK 611-62 124.0335.680 620x510 | 34 973 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Franke Maris MRK 611-62 124.0335.680
Ціни на Franke Maris MRK 611-62 124.0335.680 |
---|---|---|---|---|
Franke Maris MRK 611-62 124.0335.680 620x510 | від 32 267 грн. | 27 пропозицій | ||
Franke Maris MRK 611-78 124.0381.402 780x510 | від 15 064 грн. | 55 пропозицій | ||
Franke Maris MRK 611-100 124.0335.697 1000x510 | від 35 000 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →