Кухонна мийка Franke Armonia AMX 610 101.0021.634 420x500
Franke Armonia AMX 610 101.0021.634 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Armonia AMX 610 101.0021.634 420x500
Усі ціни 47 →Мийка нерж. AMX 610 полірована Franke 101.0381.770 | 6 544 грн. |
Franke Franke Armonia AMX 610 101.0381.770 (полированная) | 7 052 грн. |
Кухонная мойка Franke Armonia AMX 610 (101.0381.770) нержавеющая сталь - в | 6 888 грн. |
Franke Armonia AMX 610 | 6 724 грн. |
Кухонна мийка Franke AMX 610 полірована (101.0381.770) 101.0381.770 | 7 052 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →