Смартгодинник
Garmin Approach S70 47mm (010-02746-02)
Відео 11Фото 13 |
Garmin Approach S70 47mm
42mm47mm
2023 рікApproachNFCбезконтактна оплатахороша автономністьплеєржіночий календарANT+GPSGorilla GlassBluetooth v 5
Дисплей:1.4 ", 454x454 пікс, AMOLED
Корпус:пластик, 50
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, висотомір, компас
Розширені функції для гри у гольф. Попередньо завантажені 43 000 карт полів для гольфу. Показує точне місцезнаходження лунки. Можливість визначення оптимальної сили удару по м'ячу. Статистичне відстеження (удари, удари за раунд та ін).
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Approach S70 47mm
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin Approach S70 47mm
Garmin Approach S70 47mm Czarna Ceramiczna Koperta Z Czarnym Sylikonowym P | 33 920 грн. |
Garmin Approach S70 47mm Czarna Ceramiczna Koperta Z Czarnym Sylikonowym P | 34 768 грн. |
Смарт-годинник Garmin Approach S70 47mm B. Ceramic Bezel w. Black S. Band | 33 858 грн. |
Garmin Approach S70 47mm Czarna Ceramiczna Koperta Z Czarnym Sylikonowym P | 35 616 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості смарт годинників Garmin Approach S70 47mm:
- Моніторинг показників HRV та VO2Max
- Векторні карти поля для гольфу.
Модификації Garmin Approach S70
Ціни на Garmin Approach S70 |
---|---|---|---|---|
Garmin Approach S70 42mm | від 31 800 грн. | 7 пропозицій | ||
Garmin Approach S70 47mm | від 33 858 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →