Смартгодинник
Garmin Epix Pro Gen 2 Sapphire 47mm
Відео 9Фото 24 |
Garmin Epix Pro Gen 2 Sapphire 47mm
47mm47mm сапфір
2023 рікEpixNFCбезконтактна оплатахороша автономністьплеєржіночий календарMIL-STD-810ANT+GPSкартискло з сапфіруWR100MBluetooth v 5
Дисплей:1.3 ", 416x416 пікс, AMOLED
Корпус:пластик, 100
Сповіщення:звуковий сигнал, вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, ведение по треку, висотомір, компас
Просунуті метрики тренувань та відновлення. Підключення до Connect IQ через Wi-Fi (завантаження карт TopoActive, циферблатів та ін.). Сенсорний екран у всіх частинах інтерфейсу. Оптимізація автономності з багаточастотним GPS із технологією Satiq.
Від не Pro-версій відрізняються наявністю ліхтарика, 32 ГБ пам'яті, багаточастотним GPS у всіх модифікаціях; Новий оптичний датчик ЧСС Garmin Elevate V5, швидка зарядка (близько 60 хв замість 120 хв). У Pro-версії корпус представлений у трьох розмірах (як і Fenix).
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Epix Pro Gen 2 Sapphire 47mm
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin Epix Pro Gen 2 Sapphire 47mm
Усі ціни 89 →Garmin Epix Pro 2 Sapphire 47mm Carbon Gray DLC Titanium with Black Band 0 | 37 800 грн. |
Смарт-часы Garmin Epix Pro Gen 2 Sapphire Edition 47 мм Carbon Gray DLC Ti | 47 520 грн. |
Смарт-годинник Garmin Epix Pro Gen 2 Sapphire 47mm Carbon G. Dlc Tit. with | 38 833 грн. |
Смарт-годинник Garmin Epix Pro (Gen 2) 47mm Sapphire Carbon Grey Dlc Titan | 38 777 грн. |
Garmin epix Pro (Gen 2) – Sapphire - 47 mm - Titanium with Whitestone Band | 47 520 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості смарт годинників Garmin Epix Pro Gen 2 Sapphire 47mm:
- все спутниковые системы – 32 ч (24 ч с режимом Always-On Display)
- все спутниковые системы + мультичастотный GPS – 20 ч (15 ч с режимом Always-On Display)
- все спутниковые системы + музыка – 10 ч
- режим Max Battery GPS –75 ч
- режим Expedition GPS – до 14 дней
- Функція Hill Score – вимір здатність бігати в гору та оцінка прогресу з часом на основі максимального VO2 та історії тренувань
- Endurance Score – динамічний вимір з використанням VO2 max, короткострокові/довгострокові тренувальні навантаження та інші фактори, щоб оцінити прогрес у фітнесі
- Функція готовності до тренувань, яка аналізує безліч різних показників здоров'я, щоб максимально підвищити ефективність тренувань та відновлення
- Передбачення забігу – оцінка темпу на дистанціях 5 км, 10 км, напівмарафоні та марафоні
- Відстеження та керування навантаженням у реальному часі для уникнення перевтоми
- Асистент по перельотах допомагає звести до мінімуму наслідки зміни часових поясів за допомогою рекомендацій щодо освітлення, режиму сну та вправ.
- все спутниковые системы – 32 ч (24 ч с режимом Always-On Display)
- все спутниковые системы + мультичастотный GPS – 20 ч (15 ч с режимом Always-On Display)
- все спутниковые системы + музыка – 10 ч
- режим Max Battery GPS –75 ч
- режим Expedition GPS – до 14 дней
Модификації Garmin Epix Pro Gen 2
Ціни на Garmin Epix Pro Gen 2 |
---|---|---|---|---|
Garmin Epix Pro Gen 2 47mm | від 31 999 грн. | 47 пропозицій | ||
Garmin Epix Pro Gen 2 Sapphire 47mm | від 34 400 грн. | 90 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →