Смартгодинник
Garmin MARQ Captain Gen 2
Відео 8Фото 8 |
Garmin MARQ Captain Gen 2
2022 рікMARQNFCбезконтактна оплатахороша автономністьплеєржіночий календарANT+GPSкартискло з сапфірутитановий корпусWR100MBluetooth v 5
Дисплей:1.2 ", 390x390 пікс, AMOLED
Корпус:титан, 100
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, ведение по треку, висотомір, компас
Вбудована пам'ять – 32 ГБ. Вбудований музичний програвач. Підключення до Connect IQ через Wi-Fi (завантаження карт, циферблатів та ін). Сенсорний екран у всіх частинах інтерфейсу. Показники витривалості у реальному часі, візуальний прогноз забігу.
У порівнянні з попереднім поколінням, покращено екран і автономність, додано спортивні функції, аналогічні таким у Fenix 7 та Epix 2.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики MARQ Captain Gen 2
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin MARQ Captain Gen 2
Усі ціни 30 →Garmin MARQ (Gen 2) Captain 010-02648-10/11 | 82 000 грн. |
Часы-навигатор Garmin MARQ Gen 2 Captain 010-02648-11 | 95 000 грн. |
Годинник Garmin MARQ Captain Gen 2 | 95 000 грн. |
Garmin MARQ® Captain Gen 2 010-02648-11 | 95 000 грн. |
Смарт-часы Garmin MARQ Captain Gen 2 (010-02648-11) | 81 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості смарт годинників Garmin MARQ Captain Gen 2:
- Багатодіапазонний GNSS із технологією SatIQ забезпечує чудову точність позиціонування в будь-яких умовах, а також оптимізує термін служби батареї пристрою
- Функція ClimbPro для перегляду інформації в режимі реального часу Ваших поточних та майбутніх підйомах, включаючи ступінь ухилу, відстань та висоту підйому
- Попередньо встановлені карти TopoActive з функцією NextFork, яка робить карти наочнішими, допомагаючи орієнтуватися в маршрутах і бачити маршрут далі наступного повороту
- Використання гравіювання безелю 360-градусною рамкою компаса та функцію орієнтування для навігації за допомогою класичного компаса, накладеного на карту
- Програми для допомоги при заняттях серфінгом, бігом, велоспортом та ін.
- Додаток Stocks для відстеження денних трендів до 50 вибраних акцій.
- Функція Jet Lag, яка відображає домашній час при перельотах та видаються рекомендації щодо освітлення, сну та вправ для акліматизації.
- Відображення курсових та навігаційних даних при підключенні до сумісних пристроїв човна.
- Функції "Людина за бортом", контроль автопілота, помічник для регати, прокладання шляху на навігаційних картах безпосередньо з годинника.
Модификації Garmin MARQ
Ціни на Garmin MARQ |
---|---|---|---|---|
Garmin MARQ Adventurer Gen 2 | від 70 307 грн. | 22 пропозиції | ||
Garmin MARQ Athlete Gen 2 | від 63 116 грн. | 67 пропозицій | ||
Garmin MARQ Aviator Gen 2 | від 78 896 грн. | 30 пропозицій | ||
Garmin MARQ Captain Gen 2 | від 77 897 грн. | 30 пропозицій | ||
Garmin MARQ Commander Gen 2 | від 114 905 грн. | 7 пропозицій | ||
Garmin MARQ Golfer Gen 2 | від 76 594 грн. | 49 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →