Смартгодинник
Garmin Tactix 7 Amoled Edition (010-02931-00)
Відео 24Фото 19 |
Garmin Tactix 7 Amoled Edition
2023 рікTactixNFCбезконтактна оплатахороша автономністьsolarплеєрліхтарикжіночий календарANT+GPSскло з сапфіруWR100MBluetooth v 5великий
Дисплей:1.4 ", 454x454 пікс, AMOLED
Корпус:пластик, IP68, 100
Сповіщення:звуковий сигнал, вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, ведение по треку, висотомір, компас
GPS + ГЛОНАСС, компас, барометр, термометр, альтиметр. Можливість встановлення шляхових точок і створення маршрутів. Функція Jumpmaster для парашутистів (розрахунок точки скидання з великої висоти). Гнучка налаштування циферблата.
Версія з AMOLED відрізняється матрицею, товщиною корпусу та автономністю.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Tactix 7 Amoled Edition
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin Tactix 7 Amoled Edition
Усі ціни 27 →Годинник Garmin Tactix 7 AMOLED Edition 010-02931-00/01 | 51 400 грн. |
Часы-навигатор Garmin Tactix 7 Amoled Edition Premium Tactical 010-02931-0 | 65 000 грн. |
Смарт-годинник Garmin Tactix 7 Amoled Edition Premium Tactical Gps Watch w | 53 024 грн. |
Смарт-годинник Garmin Tactix 7 Amoled Edition Nylon Band (010-02931-01) | 53 692 грн. |
Спортивные часы GARMIN Tactix 7 AMOLED 010-02931-00/01/14 | 50 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості смарт годинників Garmin Tactix 7 Amoled Edition:
- режим двойной сетки координат (система координат Меркатора и военная система координат)
- расчет баллистики в приложении Applied Ballistics для прицеливания при стрельбе в полевых условиях на длинные дистанции (платно)
- функция быстрой очистки всей пользовательской памяти часов
- функция расчета точки выброса на большой высоте в соответствии с военными правилами
- просмотр времени, темпа, времени суток, высоту над уровнем моря и свое местоположение в обоих типах координат
- Режим сумісності з приладом нічного бачення
- Підтримка датчиків ANT+: датчик серцевого ритму, датчик температури, датчик довжини кроку, датчики для велосипеда (у комплект не входять)
- Можливість управління камерою VIRB action
- Різні спортивні функції для орієнтації на місцевості
- Інформація про схід і захід сонця
- Зв'язок з Connect IQ
- Функція TracBack
- Подвійна подача GPS координат (для відстеження або пошуку).
- режим двойной сетки координат (система координат Меркатора и военная система координат)
- расчет баллистики в приложении Applied Ballistics для прицеливания при стрельбе в полевых условиях на длинные дистанции (платно)
- функция быстрой очистки всей пользовательской памяти часов
- функция расчета точки выброса на большой высоте в соответствии с военными правилами
- просмотр времени, темпа, времени суток, высоту над уровнем моря и свое местоположение в обоих типах координат
Модификації Garmin Tactix 7
Ціни на Garmin Tactix 7 |
---|---|---|---|---|
Garmin Tactix 7 Amoled Edition | від 50 499 грн. | 27 пропозицій | ||
Garmin Tactix 7 Pro Ballistics Edition | від 54 455 грн. | 15 пропозицій | ||
Garmin Tactix 7 Pro Edition | від 41 499 грн. | 23 пропозиції | ||
Garmin Tactix 7 Standard Edition | від 32 995 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →