Garmin Venu 2S
Відео 14Фото 23 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Купити Garmin Venu 2S
Усі ціни 61 →Годинник Garmin Venu 2S Rose Gold Stainless Steel Bezel with White Case an | 13 327 грн. |
Garmin Venu 2S Slate Bezel with Graphite Case and Silicone Band | 20 000 грн. |
Смарт-годинник Garmin Venu 2S Rose Gold Bezel with White Case and Silicone | 12 368 грн. |
Смарт-годинник Garmin Venu 2S Rose Gold Stainless Steel Bezel with White C | 12 753 грн. |
Garmin Venu 2S Silver Stainless Steel Bezel with Mist Gray Case and Silico | 12 999 грн. |
Для чоловіків і жінок
Компанія Garmin розуміється на розумних годинниках, тож можете навіть не сумніватися, що, обравши модель виробника, ви отримаєте багатофункціональний гаджет з якісною збіркою, приємним дизайном і безліччю корисних можливостей. На відміну від брутальної серії Fenix і масивних представників, наприклад, лінійок Forerunner та Instinct, друге покоління Garmin Venu являє собою класичний годинник круглої форми, в якому не пожертвували зовнішнім виглядом заради просунутих функцій. Тим більше виробник пішов по стопах Apple і Samsung і випустив відразу дві версії — 45-міліметрові Venu 2 для чоловіків та тонші і легші 40-міліметрові Venu 2S для жінок.
Останні мають зменшений екран, а разом з ним — і акумулятор, а також розширену колірну палітру. На тонкому жіночому зап'ясті виглядають вони відмінно, швидкознімні ремінці та великий вибір кольорів оцінять любительки різноманітності і експериментів. 1.1-дюймовий AMOLED дисплей, захищений склом Gorilla Glass 3, передає чітку картинку навіть при яскравому сонячному світлі, а корпус має водозахист 5ATM, так що пристрій не боїться активного щоденного використання.
Здорове тіло
Що стосується здоров'я і спорту, то тут Garmin зібрала всі останні розробки та наділила пристрій просто величезною кількістю опцій, які допоможуть краще зрозуміти, що відбувається з організмом, і прокачати свої фізичні можливості. Вбудовані датчики дозволяють вимірювати рівень кисню в крові та пульс, моніторити якість сну, визначати рівень стресу, стежити за диханням, тут навіть є термометр для фіксації температури навколишнього середовища. Крім цього, гаджет спостерігає за рівнями енергії протягом дня, відстежує водний баланс і визначає так званий спортивний вік — оцінку стану з урахуванням реального віку, тривалості активних занять, відсотка жиру, індексу маси тіла і пульсу. Спеціально для жінок в додатку Garmin Connect є можливість відстежування менструального циклу і вагітності, отримуючи рекомендації по заняттях і харчуванню.
Годинник підтримує 25 спортивних режимів і може стати вашим особистим тренером завдяки анімованим тренуванням, функції Garmin Coach для бігу і більше ніж 1400 вправ для створення своєї програми занять. При цьому вбудований приймач GPS точно визначає ваше місце розташування, а внутрішня пам'ять дозволяє завантажувати улюблені треки та слухати музику через бездротові навушники без смартфона.
Забудьте про щоденну зарядку і гаманець
Ще один плюс моделі — хороша автономність. При звичайному використанні тривалість автономної роботи становить до 10 днів, проте включений GPS значно скорочує його — до 19 годин без музики і до 7 годин при прослуховуванні аудіо. Також є безконтактна оплата за допомогою Garmin Pay, що теж, безперечно, великий плюс. Мабуть, єдине, що засмучує — це неможливість здійснювати дзвінки з годинника. Пристрій тільки дублює вхідні дзвінки та повідомлення, максимум, що ви можете — відповісти на текстове повідомлення, та й то тільки якщо годинник пов'язані з Android-смартфоном. Шкода, адже Garmin Venu 2S коштують недешево і вважаються конкурентами Apple Watch.
Модификації Garmin Venu
Ціни на Garmin Venu |
---|---|---|---|---|
Garmin Venu 2S | від 11 999 грн. | 61 пропозиція | ||
Garmin Venu 2 | від 12 330 грн. | 66 пропозицій |