Смартгодинник
Garmin Tactix 7 Pro Ballistics Edition
Відео 24Фото 19 |
Garmin Tactix 7 Pro Ballistics Edition
Дисплей:1.4 ", 280х280 пікс, transflective
Корпус:пластик, IP68, 100
Сповіщення:звуковий сигнал, вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові
Спорт і туризм:GPS, ведение по треку, висотомір, компас
GPS + ГЛОНАСС, компас, барометр, термометр, альтиметр. Можливість встановлення шляхових точок і створення маршрутів. Функція Jumpmaster для парашутистів (розрахунок точки скидання з великої висоти). Гнучка налаштування циферблата.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Tactix 7 Pro Ballistics Edition
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin Tactix 7 Pro Ballistics Edition
Усі ціни 19 →Годинник Garmin Tactix 7 Pro Ballistic Edition 010-02704-20/21 | 53 200 грн. |
Garmin tactix® 7 - Pro Ballistics Solar Tactical GPS Watch with Applied Ba | 67 600 грн. |
Спортивные часы Garmin Tactix 7 Pro Ballistics Edition (010-02704-20/21) | 54 699 грн. |
Смарт-годинник Garmin Tactix 7 PRO Ballistics Solar (010-02704-21) | 67 600 грн. |
Смарт-часы Garmin tactix 7 Pro Ballistics Edition Nylon Band (010-02704-21 | 67 599 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості смарт годинників Garmin Tactix 7 Pro Ballistics Edition:
- Режим сумісності з приладом нічного бачення
- Підтримка датчиків ANT+: датчик серцевого ритму, датчик температури, датчик довжини кроку, датчики для велосипеда (у комплект не входять)
- Можливість управління камерою VIRB action
- Різні спортивні функції для орієнтації на місцевості
- Інформація про схід і захід сонця
- Зв'язок з Connect IQ
- Функція TracBack
Модификації Garmin Tactix 7
Ціни на Garmin Tactix 7 |
---|---|---|---|---|
Garmin Tactix 7 Amoled Edition | від 50 499 грн. | 27 пропозицій | ||
Garmin Tactix 7 Pro Ballistics Edition | від 52 720 грн. | 19 пропозицій | ||
Garmin Tactix 7 Pro Edition | від 39 990 грн. | 28 пропозицій | ||
Garmin Tactix 7 Standard Edition | від 32 995 грн. | 49 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →