Garmin Forerunner 55
Відео 39Фото 17 |
Спортивні годинники компанії Garmin призначені для бігунів, причому як для новачків, так і справжніх профі. В першу чергу, вони легкі і зручні: пластиковий корпус захищений від води, а силіконові ремінці не натирають шкіру і при необхідності швидко знімаються. Але все ж головне тут-це функціональність. Вбудований GPS-приймач точно відстежує місце розташування і розраховує відстань, темп і швидкість.
Пульсометр визначає інтенсивність роботи серця і попереджає про високі показники. Віртуальний тренер Garmin Coach порадить ефективні тренування, крім того, ви будете отримувати щоденні рекомендації з бігу з урахуванням рівня фізичної підготовки. Також годинник допоможуть розподілити свої сили для ефективного проходження дистанції, розрахують час фінішу і спрогнозують результат, а після інтенсивного тренування підкажуть, скільки часу необхідно на відновлення.
Крім цього, Garmin Forerunner 55 вміють відстежувати стрес, рівні енергії організму, визначати спортивний вік, стежити за диханням і контролювати менструальний цикл або хід вагітності. Жирним плюсом моделі є автономність-одного заряду акумулятора вистачить до двох тижнів роботи, хоча в режимі GPS цей час скорочується до 20 годин. Також годинник оснащений 1.04-дюймовим трансфлективним дисплеєм і декількома кнопками управління, так як екран тут не сенсорний. При підключенні до смартфону ви зможете отримувати вхідні повідомлення і повідомлення, управляти відтворенням музики і передавати повідомлення з координатами контактам для екстреного зв'язку в разі аварії або проблем зі здоров'ям.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Купити Garmin Forerunner 55
Усі ціни 82 →Garmin Forerunner 55 White 010-02562-11 | 7 276 грн. |
Часы Garmin Forerunner 55 Black 010-02562-10 | 9 360 грн. |
Смарт часы Garmin Forerunner 55 Black 010-02562-10 | 9 360 грн. |
Годинник Garmin Forerunner 55 White | 9 360 грн. |
Спортивний годинник Garmin Forerunner 55 White (010-02562-11) | 7 285 грн. |