Смартгодинник
Garmin Descent MK3i 51mm (010-02752-13)
Відео 7Фото 26 |
Garmin Descent MK3i 51mm
43mm51mm
2024 рікDescentNFCбезконтактна оплатахороша автономністьплеєржіночий календарANT+GPSкартискло з сапфіруWR200MBluetooth v 5великий
Дисплей:1.4 ", 454x454 пікс, AMOLED
Корпус:пластик, 200
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, ведение по треку, висотомір, компас
Сенсор глибини. Розширені метрики та інструменти для дайвінгу та керування човном. Індикація показників HRV та VO2 Max. Інструменти підготовки до занурення. Підводний компас для допомоги на кожному етапі занурення.
Новий AMOLED-екран замість трансфлективного, можливість обміну повідомленнями між дайверами (сонарний зв'язок SubWave). Можливість роботи з новим трансівером Descent T2 та моніторингу до 8 балонів з дихальною сумішшю.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Descent MK3i 51mm
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin Descent MK3i 51mm
Garmin Descent Mk3i 51mm Crbn Gry DLC Ti/Blk, Dive Computer (010-02752-11) | 77 480 грн. |
Смарт-годинник Garmin Descent Mk3i 51 mm Carbon Grey DLC Titanium with Bla | 77 480 грн. |
Смарт-годинник Garmin Descent Mk3i 51mm Carbon Gray DLC Titanium with Tita | 83 999 грн. |
Смарт-годинник Garmin Descent Mk3i 51mm Carbon Gray DLC Titanium with Blac | 73 999 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості смарт годинників Garmin Descent MK3i 51mm:
- Виявлення хропіння, помічник із синдрому зміни часового поясу
- Автономність до 30 годин у режимі занурення
- Кольорові карти DiveView з місцями для занурень та показниками глибин
- Зелене люмінесцентне підсвічування в режимі занурення при низькому освітленні
- Допомога контролю швидкості занурення та спливання
Модификації Garmin Descent MK3i
Ціни на Garmin Descent MK3i |
---|---|---|---|---|
Garmin Descent MK3i 43mm | від 56 800 грн. | 12 пропозицій | ||
Garmin Descent MK3i 51mm | від 73 999 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →