Смартгодинник
Garmin MARQ Commander Gen 2 (010-02722-00)
Відео 8Фото 13 |
Garmin MARQ Commander Gen 2
2024 рікMARQNFCбезконтактна оплатахороша автономністьплеєржіночий календарANT+GPSкартискло з сапфірутитановий корпусWR100MBluetooth v 5
Дисплей:1.2 ", 390x390 пікс, AMOLED
Корпус:титан, 100
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, ведение по треку, висотомір, компас
Вбудована пам'ять – 32 ГБ. Вбудований музичний програвач. Підключення до Connect IQ через Wi-Fi (завантаження карт, циферблатів та ін). Сенсорний екран у всіх частинах інтерфейсу. Показники витривалості у реальному часі, візуальний прогноз забігу.
У порівнянні з попереднім поколінням, покращено екран і автономність, додано спортивні функції, аналогічні таким у Fenix 7 та Epix 2.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики MARQ Commander Gen 2
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin MARQ Commander Gen 2
Усі ціни 8 →Смарт-годинник Garmin MARQ Commander (Gen 2) - Carbon Edition 010-02722-01 | 125 550 грн. |
Garmin MARQ Commander (Gen 2) - Carbon Edition 010-02722-01 | 135 000 грн. |
Garmin MARQ Commander (Gen 2) Carbon Edition Modern Tool Watch 010-02722-0 | 114 905 грн. |
Смарт-годинник Garmin MARQ (Gen 2) Commander – Carbon Edition (010-02722-0 | 133 198 грн. |
Смарт-годинник Garmin MARQ Commander (Gen 2) - Carbon Edition | 135 000 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості смарт годинників Garmin MARQ Commander Gen 2:
- Багатодіапазонний GNSS із технологією SatIQ забезпечує чудову точність позиціонування в будь-яких умовах, а також оптимізує термін служби батареї пристрою
- Функція ClimbPro для перегляду інформації в режимі реального часу Ваших поточних та майбутніх підйомах, включаючи ступінь ухилу, відстань та висоту підйому
- Попередньо встановлені карти TopoActive з функцією NextFork, яка робить карти наочнішими, допомагаючи орієнтуватися в маршрутах і бачити маршрут далі наступного повороту
- Використання гравіювання безелю 360-градусною рамкою компаса та функцію орієнтування для навігації за допомогою класичного компаса, накладеного на карту
- Програми для допомоги при заняттях серфінгом, бігом, велоспортом та ін.
- Додаток Stocks для відстеження денних трендів до 50 вибраних акцій.
- Функція Jet Lag, яка відображає домашній час при перельотах та видаються рекомендації щодо освітлення, сну та вправ для акліматизації.
- Функції Stealth (відключення бездротового зв'язку та GPS), Ballistics Solver (допомога у прицілюванні на великих відстанях)
- Функції Kill Switch (миттєве стирання всіх даних), Jumpmaster (розрахунок точки викиду відповідно до військових правил)
- Позиціювання по подвійній сітці координат (Меркаторна та військова)
Модификації Garmin MARQ
Ціни на Garmin MARQ |
---|---|---|---|---|
Garmin MARQ Adventurer Gen 2 | від 70 307 грн. | 23 пропозиції | ||
Garmin MARQ Athlete Gen 2 | від 63 116 грн. | 69 пропозицій | ||
Garmin MARQ Aviator Gen 2 | від 78 896 грн. | 31 пропозиція | ||
Garmin MARQ Captain Gen 2 | від 77 897 грн. | 31 пропозиція | ||
Garmin MARQ Commander Gen 2 | від 114 905 грн. | 8 пропозицій | ||
Garmin MARQ Golfer Gen 2 | від 76 594 грн. | 50 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →