Смартгодинник
Garmin D2 Mach 1
Відео 9Фото 16 |
Garmin D2 Mach 1
2022 рікDeltaNFCбезконтактна оплатахороша автономністьплеєржіночий календарMIL-STD-810ANT+GPSкартискло з сапфіруWR100M
Дисплей:1.3 ", 416x416 пікс, AMOLED
Корпус:пластик, 100
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, ведение по треку, висотомір, компас
Мапа, що пересувається по ходу руху. Дані погоди від метеослужб NEXRAD, METARs, TAFs та MOS. Дані про аеропорти (частоти диспетчерів та направлення посадкових смуг). Тактичні функції (маскування GPS та бездротового зв'язку, швидке видалення даних).
Годинник побудований на базі Epix 2 з усіма основними функціями.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики D2 Mach 1
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin D2 Mach 1
Усі ціни 25 →Смарт-годинник Garmin D2 Mach 1 Aviator Smartwatch with Oxford Brown Leath | 54 970 грн. |
Спортивные часы Garmin D2 Mach 1 Aviator Smartwatch with Oxford Brown Leat | 53 599 грн. |
Смарт-часы Garmin D2 Mach 1 Aviator Smartwatch with Oxford Brown Leather B | 53 933 грн. |
Garmin D2 Mach 1 Aviator Smartwatch with Oxford Brown Leather Band (010-02 | 49 999 грн. |
Смарт-годинник Garmin D2 Mach 1 Aviator Smartwatch with Vented Titanium Br | 63 800 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Показники автономності у різних режимах:
Осередок 1
Осередок 2
Осередок 4
Осередок 5
Осередок 7
Осередок 8
РекомендуємоПорівняти в таблиці →