Смартгодинник
Garmin Descent MK3i 43mm
Відео 7Фото 27 |
Garmin Descent MK3i 43mm
43mm51mm
2024 рікDescentNFCбезконтактна оплатахороша автономністьплеєржіночий календарANT+GPSкартискло з сапфіруWR200MBluetooth v 5
Дисплей:1.2 ", 390x390 пікс, AMOLED
Корпус:пластик, 200
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, ведение по треку, висотомір, компас
Сенсор глибини. Розширені метрики та інструменти для дайвінгу та керування човном. Індикація показників HRV та VO2 Max. Інструменти підготовки до занурення. Підводний компас для допомоги на кожному етапі занурення.
Новий AMOLED-екран замість трансфлективного, можливість обміну повідомленнями між дайверами (сонарний зв'язок SubWave). Можливість роботи з новим трансівером Descen T2 та моніторингу до 8 балонів з дихальною сумішшю.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Descent MK3i 43mm
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin Descent MK3i 43mm
Усі ціни 12 →Garmin Descent Mk3i 43mm Carbon Gray DLC Titanium with Black Silicone Band | 64 000 грн. |
Часы-навигатор Garmin Descent Mk3i 43 мм Bronze PVD Titanium with French G | 67 600 грн. |
Смарт-годинник Garmin Descent Mk3i - 43 мм, титан Carbon Grey DLC з чорним | 67 600 грн. |
Garmin Descent Mk3i 43mm Crbn Gry DLC Ti/Blk, Dive Computer (010-02753-11) | 67 600 грн. |
Garmin Descent Mk3i 43 mm Carbon Gray DLC Titanium w. Black Silicone Band | 67 600 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості смарт годинників Garmin Descent MK3i 43mm:
- Виявлення хропіння, помічник із синдрому зміни часового поясу
- Автономність до 30 годин у режимі занурення
- Кольорові карти DiveView з місцями для занурень та показниками глибин
- Зелене люмінесцентне підсвічування в режимі занурення при низькому освітленні
- Допомога контролю швидкості занурення та спливання
Модификації Garmin Descent MK3i
Ціни на Garmin Descent MK3i |
---|---|---|---|---|
Garmin Descent MK3i 43mm | від 56 800 грн. | 12 пропозицій | ||
Garmin Descent MK3i 51mm | від 73 999 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →