Garmin Enduro
Відео 11Фото 24 |
Спеціалізовані Багатофункціональний годинник для бігу, представлені на ринку популярним американським брендом Garmin в 2021 році. Спеціальна функція Trail runner VO2 max визначає стан серцево-судинної системи бігунів, передбачений спортивний профіль Ultra Run з вбудованим таймером відпочинку, а також вбудований помічник по відновленню після кожного тренування. Важлива особливість моделі-відмінна автономність, яка забезпечує до 50 роботи в режимі «Розумні годинник» і аж до 1 року в режимі економ при підзарядці за допомогою вбудованої сонячної батареї.
Розумні годинник Garmin Enduro отримали постійно включений сенсорний дисплей з діагоналлю 1,4 дюйма і роздільною здатністю 280х280. Одягнені в металевий корпус з надійним водозахистом рівня WR100 і IP68, завдяки чому годинник не боїться занурення під воду. У комплектації передбачений легкий і «дихаючий» ремінець з нейлону шириною 26 мм. набір датчиків включає навігаційні модулі GPS, Galileo і ГЛОНАСС, а також пульсоксиметр, гіроскоп, барометр, альтиметр, термометр, компас. Іншими словами, годинник може вести облік пройденої відстані, швидкості руху, витраті енергії, моніторити пульс, відстежувати фази сну і рівень стресу. При сполученні зі смартфоном, на екран годинника також будуть виводитися всі повідомлення і повідомлення з телефону.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Купити Garmin Enduro
Усі ціни 31 →Garmin Enduro Carbon Gray DLC Titanium with Black UltraFit Nylon Strap 010 | 27 497 грн. |
Смарт-часы Garmin Enduro Steel with Gray UltraFit Nylon Strap (010-02408-0 | 22 219 грн. |
Смарт-годинник Garmin Enduro Steel with Gray UltraFit Nylon Strap (010-024 | 20 685 грн. |
Смарт-годинник Garmin Enduro Steel with Gray UltraFit Nylon Strap (010-024 | 22 110 грн. |
Garmin Enduro Steel with Gray UltraFit Nylon Strap (010-02408-00/10) | 20 450 грн. |