Смартгодинник
Garmin Descent MK3 (010-02753-03)
Відео 6Фото 13 |
Garmin Descent MK3
2024 рікDescentNFCбезконтактна оплатахороша автономністьплеєржіночий календарANT+GPSкартискло з сапфіруWR200MBluetooth v 5
Дисплей:1.2 ", 390x390 пікс, AMOLED
Корпус:пластик, 200
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, кисень у крові, рівень стресу
Спорт і туризм:режим плавання, GPS, ведение по треку, висотомір, компас
Сенсор глибини. Розширені метрики та інструменти для дайвінгу та керування човном. Індикація показників HRV та VO2 Max. Інструменти підготовки до занурення. Підводний компас для допомоги на кожному етапі занурення.
Новий AMOLED-екран замість трансфлективного, можливість обміну повідомленнями між дайверами (сонарний зв'язок SubWave). Можливість роботи з новим трансівером Descen T2.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Descent MK3
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Garmin Descent MK3
Усі ціни 7 →Garmin Descent Mk3 43mm Stainless Steel with Fog Gray Silicone Band 010-02 | 50 000 грн. |
Часы-навигатор Garmin Descent Mk3 43 мм Stainless Steel with Fog Grey Sili | 58 760 грн. |
Смарт-годинник Garmin Descent Mk3 43mm Passvtd Steel/Fog Gry, Dive Computr | 58 760 грн. |
Смарт-годинник Garmin Descent Mk3 - 43 мм, нержавіюча сталь, силіконовий р | 58 760 грн. |
Garmin Descent Mk3 43mm Passvtd Steel/Fog Gry, Dive Computr (010-02753-04) | 58 760 грн. |
Garmin Descent Mk3 43 mm Stainless Steel with Fog Gray Silicone Band (010- | 58 760 грн. |
Смарт-годинник Garmin Descent Mk3 43 mm Stainless Steel with Fog Gray Sili | 56 999 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості смарт годинників Garmin Descent MK3:
- Виявлення хропіння, помічник із синдрому зміни часового поясу
- Автономність до 30 годин у режимі занурення
- Кольорові карти DiveView з місцями для занурень та показниками глибин
- Зелене люмінесцентне підсвічування в режимі занурення при низькому освітленні
- Допомога контролю швидкості занурення та спливання
РекомендуємоПорівняти в таблиці →