Велосипед Giant Revolt Advanced 1 2022 frame M (2202009105)
Giant Revolt Advanced 1 2022 frame M Revolt (гравійний)карбонова вилкаамортизація сідлаелектронні манеткигідравлічні гальмабез амортизаціїкарбонова рама рама Mрама M/L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giant Revolt Advanced 1 2022 frame M
Giant Revolt Advanced 1 2022 (M, зелений Phantom) 2202009105 | 183 990 грн. |
Велосипед Giant Revolt Advanced 1 зел Phantom M 2202009105 | 184 000 грн. |
Модификації Giant Revolt Advanced 1 2022 frame M
Ціни на Giant Revolt Advanced 1 2022 frame M |
---|---|---|---|---|
Giant Revolt Advanced 1 2022 frame M | від 183 990 грн. | 3 пропозиції | ||
Giant Revolt Advanced 1 2022 frame M/L | від 183 990 грн. | 4 пропозиції |