Велосипед Giant Talon 4 29 2021 frame L (2101107227)
Відео 3Фото 2 |
Giant Talon 4 29 2021 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Giant Talon 4 29 2021 frame L
Ціни на Giant Talon 4 29 2021 frame L |
---|---|---|---|---|
Giant Talon 4 29 2021 frame L | від 22 200 грн. | 2 пропозиції | ||
Giant Talon 4 29 2021 frame M | від 22 200 грн. | 2 пропозиції | ||
Giant Talon 4 29 2021 frame S | від 22 200 грн. | 2 пропозиції | ||
Giant Talon 4 29 2021 frame XL | від 22 200 грн. | 2 пропозиції |