Велосипед Giant Contend 3 2022 frame M (2200034215)
Фото 7 |
Giant Contend 3 2022 frame M рама Mрама S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giant Contend 3 2022 frame M
Giant Contend 3 28 2022 (М, сірий) 2200034215 | 37 200 грн. |
Велосипед 28" Giant Contend 3 (2022) Cold lron M (171-181 см) 2200034215 | 37 200 грн. |
Велосипед Giant Contend 3 Cold lron М 2200034215 | 37 200 грн. |
Модификації Giant Contend 3 2022 frame M
Ціни на Giant Contend 3 2022 frame M |
---|---|---|---|---|
Giant Contend 3 2022 frame M | від 37 200 грн. | 4 пропозиції | ||
Giant Contend 3 2022 frame S | від 37 200 грн. | 2 пропозиції |