Велосипед Giant Liv Flourish FS 2 2022 frame M (2200206115)
Фото 4 |
Giant Liv Flourish FS 2 2022 frame M |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giant Liv Flourish FS 2 2022 frame M
Giant Liv Flourish FS 2 2023 (M, синій) 2200206115 | 30 197 грн. |
Велосипед 28" Liv Flourish FS 2 (2022) Eclipse M (165-182 см) 2200206115 | 30 200 грн. |
Велосипед Liv Flourish FS 2 Eclipse М 2200206115 | 30 200 грн. |