Велосипед Giant Talon 2 29 2023 frame L
Giant Talon 2 29 2023 frame L рама Lрама M |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Giant 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Giant.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Giant Talon 2 29 2023 frame L
Giant Talon 2 29 2023 (L, Knight Shield сірий) 2201112127 | 29 200 грн. |
Велосипед 29" Giant Talon 2 (2023) knight shield L (176-186 см) 2201112127 | 29 200 грн. |
Giant Talon 2 29 2023 (L, Phantom зелений) 2201112227 | 29 200 грн. |
Giant Talon 2 29 2023 (L, Phantom зелений) 2201112227 | 29 200 грн. |
Модификації Giant Talon 2 29 2023 frame L
Ціни на Giant Talon 2 29 2023 frame L |
---|---|---|---|---|
Giant Talon 2 29 2023 frame L | від 29 200 грн. | 5 пропозицій | ||
Giant Talon 2 29 2023 frame M | від 29 200 грн. | 2 пропозиції |