Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER AERO OC 16G (GV-N407TSAERO OC-16GD)
Фото 8 |
Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER AERO OC 16G |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER AERO OC 16G
Усі ціни 39 →Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti SUPER AERO OC 16384MB (GV-N407TSAERO OC-16GD) | 43 999 грн. |
Відеокарта GF RTX 4070 Ti Super 16GB GDDR6X Aero OC Gigabyte (GV-N407TSAER | 43 999 грн. |
GIGABYTE GeForce RTX4070Ti SUPER 16Gb AERO OC GV-N407TSAERO OC-16GD | 42 519 грн. |
Відеокарта Gigabyte GeForce Rtx 4070 Ti Super Aero OC 16G (GV-N407TSAero O | 44 130 грн. |
Видеокарта Gigabyte GeForce RTX4070Ti Super 16Gb Aero Oc (GV-N407TSAERO OC | 41 447 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →