Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4070 AERO OC 12G (GV-N4070AERO OC-12GD)
Відео 4Фото 8 |
Gigabyte GeForce RTX 4070 AERO OC 12G 12 ГБ / 2475 МГц12 ГБ / 2565 МГц |
|
Незвичайна модифікація відеокарти GeForce RTX 4070 з оригінальним дизайном та подвійним BIOS. Входить до лінійки Gigabyte AERO і призначена для професіоналів у галузі креативної індустрії – художників, творців візуальних ефектів, аніматорам та іншим фахівцям, для яких потрібна висока графічна продуктивність. Однією з особливостей цієї модифікації є її стильний білий корпус і кожух з акуратним підсвічуванням Gigabyte RGB Fusion, який надає їй елегантного та професійного вигляду.
Має вдосконалену систему охолодження Windforce від Gigabyte, що включає три 80-мм вентилятори з поперемінним обертанням і масивний радіатор з теплопровідними трубками. Прискорювач базується на продуктивному графічному процесорі AD104 з 5888 потоковими процесорами, заводським розгоном до 2565 МГц та підтримкою DirectX 12 Ultimate. Оснащений 12 ГБ графічної пам'яті GDDR6X він готовий до вирішення досить складних, вимогливих до ресурсів графічних завдань створення тривимірної графіки, спецефектів, анімації і т.д.
Якщо говорити про ігри, то це оптимальний варіант для вирішення 1440p, який гарантує приємний та плавний геймплей з максимальними графічними налаштуваннями у більшості сучасних ігор. Аналогічно потужнішим моделям RTX 4080/4090, даний відеоприскорювач підтримує апаратне трасування променів та інтелектуальне масштабування DLSS 3.0, яке навчилося працювати з новими типами даних, що призвело до зниження замилювання картинки та підвищення загальної ефективності штучної обробки.
Удосконалений блок обробки відео дозволяє на льоту відтворювати або кодувати 4K/8K-відеопотік для стриму у високій якості. За традицією для NVIDIA картку забезпечили багатьма цікавими допоміжними плюшками для спрощення робочого процесу. До них відноситься пакет інструментів для роботи з тривимірною графікою NVIDIA Studio, програмне забезпечення для покращення якості зображення та звуку під час стрімінгу, а також утиліти, спрямовані на зниження затримки введення та прискорення обміну даними між SSD та пам'яттю відеокарти.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Купити Gigabyte GeForce RTX 4070 AERO OC 12G
Усі ціни 30 →Gigabyte GeForce RTX 4070 AERO OC 12228MB (GV-N4070AERO OC-12GD) GV-N4070A | 30 309 грн. |
Відеокарта Gigabyte GeForce Rtx 4070 Aero OC 12G (GV-N4070Aero OC-12GD) | 30 142 грн. |
Відеокарта Gigabyte GeForce Rtx 4070 Aero Oc 12G (GV-N4070AERO OC-12GD) | 29 999 грн. |
Видеокарта Gigabyte GeForce Rtx 4070 Aero Oc 12G (GV-N4070AERO OC-12GD) | 29 712 грн. |
Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4070 AERO OC 12G (GV-N4070AERO OC-12GD) Ge | 31 802 грн. |
Зовнішній вигляд Шлюб та відношення Gigabyte та його авторизованого сервісного центру до своїх покупців Nikita Bezruchko: користуюся Gigabyte GeForce RTX 4070 AERO 12G менше місяця |
Модификації Gigabyte GeForce RTX 4070 AERO OC 12G
Ціни на Gigabyte GeForce RTX 4070 AERO OC 12G |
---|---|---|---|---|
Gigabyte GeForce RTX 4070 AERO 12G | від 32 128 грн. | 2 пропозиції | ||
Gigabyte GeForce RTX 4070 AERO OC 12G | від 28 956 грн. | 31 пропозиція |
Приїхала бракована, є артефакти, різного ступеня жорсткості, від швидкоплинних смуг чи квадратів, до повного шуму на весь екран
Ви запитаєте, чому я так впевнений у тому, що саме карта проблемна, так ось
1)Пробував інший кабель
2)Пробував інші роз'єми на моніці
3) Пробував інші роз'єми на карті
4) Ну і звичайно пробував іншу карту вставити і тут проблема пішла
Здав на сервіс
Після трьох тижнів діагностики від сервісу MTI, що рекомендується компанією Gigabyte UA, мені повідомили, що дефектів не виявлено. Однак, коли я запитав, чи бачили вони відео, яке я надіслав, вони відповіли, що ні. Незважаючи на твердження магазину "Розетка" про передачу відео, за три тижні діагностики вони навіть не розпакували коробку з відеокартою та просто заявили, що дефектів немає. Це неприйнятний рівень обслуговування від сервісного центру та сумнозвісного виробника GIGABYTE. Після звернення до представництва GIGABYTE мені запропонували просто відправити відеокарту та весь комп'ютер у сервіс знову. По суті це означає ще три тижні очікування. Не зрозуміло, як я зможу працювати та заробляти, якщо мій комп'ютер буде у сервісі. Загалом досвід обслуговування просто жахливий! Не рекомендую цей товар та виробника загалом.