Змішувач Grohe BauEdge 2511700A
Відео 1Фото 2 |
Grohe BauEdge 2511700A |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe BauEdge 2511700A
Усі ціни 6 →Змішувач на борт ванни Grohe BauEdge 2511700A на три отвори | 11 494 грн. |
Змішувач для ванни Grohe BauEdge (2511700A) 2511700A | 8 485 грн. |
Смеситель для ванны Grohe Bau Edge 2511700A | 13 410 грн. |
Змішувач GROHE BauEdge 2511700A | 8 579 грн. |
GROHE Одноважільний змішувач на ванну на три відчини BauEdge (2511700A) | 16 762 грн. |
Змішувач на борт ванни GROHE BAU EDGE 2511700A хром (41300) | 8 982 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →