Змішувач Hansgrohe Logis 71313000
Hansgrohe Logis 71313000 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Logis 71313000
Усі ціни 7 →Змішувач на борт ванни Hansgrohe Logis 71313000 | 18 325 грн. |
Змішувач на борт ванни Hansgrohe Logis 71313000 | 18 053 грн. |
Змішувач для ванни Hansgrohe Logis 71313000 | 13 690 грн. |
Hansgrohe Logis chrom 71313000 | 10 800 грн. |
Hansgrohe Logis chrom 71313000 | 11 070 грн. |
Hansgrohe Смеситель на край ванны Hansgrohe Logis 71313000 | 18 325 грн. |
Hansgrohe Logis chrom 71313000 | 11 340 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача Hansgrohe Logis 71313000:
- Додаткового купується вбудований монтажний короб (арт. 13439180)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →