Змішувач Grohe BauLoop 29080000
Відео 1Фото 3 |
Grohe BauLoop 29080000 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe BauLoop 29080000
Усі ціни 23 →Змішувач для душу Grohe Bau Loop (колір - хром) 29080000 29080000 | 3 550 грн. |
Grohe Grohe BauLoop 29080000 | 5 265 грн. |
Змішувач прихованого монтажу GROHE BauLoop 29080000 хром латунь 163мм CV03 | 5 265 грн. |
Вбудований змішувач для душу Grohe BauLoop (29080000) 29080000 | 4 934 грн. |
Смеситель скрытого монтажа для душа Grohe Bauloop 29080000 193395 | 5 265 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →