Змішувач Grohe Concetto 30273001
Фото 3 |
Grohe Concetto 30273001 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Concetto 30273001
Усі ціни 18 →Змішувач для кухні Grohe Concetto з висувною лійкою суперсталь 30273DC1 | 11 847 грн. |
Змішувач одноважільний для мийки Grohe Concetto 30273001 | 10 685 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний із висувною лійкою GROHE Concetto хром ла | 14 085 грн. |
Змішувач для кухні Grohe Concetto (30273001) 30273001 | 12 067 грн. |
Grohe Concetto 30273001 | 11 900 грн. |
ще 13 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Grohe Concetto 30273001:
- Автоматичний перемикач: стандартна/душова струмінь
РекомендуємоПорівняти в таблиці →