Змішувач Grohe Eurosmart Cosmopolitan T 36321000
Фото 4 |
Grohe Eurosmart Cosmopolitan T 36321000 |
|
Три регульованих діапазону протягом яких йде подача води: 7, 15 і 30 секунд (заводська налаштування: 15 секунд). Вбудований обмежувач температури. Фільтри що вловлюють бруд
В комплект не входить вбудована частина і змішувач необхідно встановлювати з монтажним ящиком арт. 36322000
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Eurosmart Cosmopolitan T 36321000
Змішувач Grohe Eurosmart Cosmopolitan S (36321000) 36321000 | 13 200 грн. |
Grohe Eurosmart Cosmopolitan S 36321000 | 10 880 грн. |
Змішувач для душу Grohe Eurosmart Cosmopolitan T (36321000) 36321000 | 12 799 грн. |
Grohe Eurosmart Cosmopolitan Chrom 36321000 | 11 560 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →