Змішувач Grohe Grandera 19936000
Відео 1Фото 5 |
Grohe Grandera 19936000 |
|
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Grandera 19936000
Усі ціни 11 →Змішувач одинважільний на борт ванни з душем Grohe Grandera 19936000 | 52 200 грн. |
Змішувач одноважільний на борт ванни з душем Grohe Grandera 19936000 | 48 720 грн. |
Змішувач для ванни Grohe Grandera (19936000) 19936000 | 34 033 грн. |
Grohe Grandera 19936IG0 | 54 040 грн. |
Grohe Grandera 19936IG0 | 55 391 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості змішувача Grohe Grandera 19936000:
- Додаткового купується вбудований монтажний короб (арт. 29037000)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →