Змішувач Grohe SmartControl 29123000
Фото 5 |
Grohe SmartControl 29123000 |
|
Обмежувач температури спрацьовує при 38 °C (можна збільшити до 43 °C)
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe SmartControl 29123000
Усі ціни 21 →Змішувач Grohe Grohtherm Smart Control (29123000) 29123000 | 19 665 грн. |
Grohe Grohe Grohtherm SmartControl 29123000 | 19 665 грн. |
Зовнішня частина термостата для душа Grohe SmartControl (29123000) 2912300 | 18 442 грн. |
Grohe Grohtherm SmartControl chrom 29123000 | 16 640 грн. |
Grohe Grohtherm SmartControl chrom 29123000 | 17 056 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →