Змішувач Hansgrohe Ecostat E 15708000
Фото 5 |
Hansgrohe Ecostat E 15708000 |
|
Спрацьовує запобіжний обмежувач за температури води 40 °C
Додатково може комплектуватися внутрішнім функціональним блоком.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Hansgrohe: Focus, Talis E, Ecostat, Metris та інЧим відрізняються між собою найбільш популярні серії змішувачів німецького бренду Hansgrohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Ecostat E 15708000
Усі ціни 28 →Змішувач прихованого монтажу Hansgrohe Ecostat E з термостатом (15708000) | 15 445 грн. |
Hansgrohe Hansgrohe Ecostat E 15708000 | 20 422 грн. |
Зовнішня частина змішувача без прихованої частини HANSGROHE ECOSTAT E хром | 20 422 грн. |
Зовнішня частина термостата Hansgrohe Ecostat E (15708000) 15708000 | 20 422 грн. |
Змішувач для душової кабіни Hansgrohe Ecostat E 15708000 | 16 971 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →